• Kinezyterapia

  Z greckiego kinesis – ruch czyli leczenie ruchem lub gimnastyka lecznicza. Ruch jest podstawowym wyznacznikiem naszego zdrowia, tak fizycznego jak i psychicznego.
  Gimanstyka stosowana jest u nas zarówno w leczeniu i usuwaniu niesprawności fizycznej (w okresie podostrym i przewlekłym choroby), jak w również w celach profilaktyki oraz nauki przyjmowania prawidłowej postawy ciała i ergonomii pracy.

  NOWOŚĆ!!!
  Prowadzimy terapię manualną kręgosłupa i stawów metodą niemiecką oraz PNF.
  Szybkie i znakomite rezultaty zmniejszenia dolegliwości bólowych. Sprawdź!

  Prowadzimy także terapię znanej rodzicom metody NDT BOBATH. Metoda poświęcona jest głównie małym dzieciom, niemowlętom, noworotkom oraz wcześniakom. KONKURENCYJNE CENY!

 • Fizykoterapia

  Fizykoterapia to oddziaływanie bodźcami fizykalnymi pochodzenia naturalnego np. borownina, promieniowanie świetlne lub wytwarzanymi za pomocą specjalistycznej aparatury np. elektroterapia, promieniowanie laserowe czy pole magnetyczne.
  Zabiegi z zakresu fizykoterapii mają przede wszystkim działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne lub pobudzające (w zalezności od wskazań). Można, a nawet należy łączyć je z kinezyterapią, masażem leczniczym lub ewentualnie farmakoterapią.

 • Masaże

  Masaże – pojęcie wywodzące się już ze starożytności oznaczające zabiegi polegające na sprężystym odkształcaniu tkanek. Masaż wykonywany jest zgodnie z przebiegiem mięśni, naczyń krwionośnych i limfatycznych.