Nazywam się Ewa Zakrzewska. Jestem właścicielem Przychodni FIZJO-MED. Moim powołaniem jest praca z ludźmi i dla ludzi a pasją niesienie pomocy osobom potrzebującym, chorym, niepełnosprawnym, z bólem czy też dzieciom i ich rodzicom.

Swoje wykształcenie zdobyłam na Akademii Medycznej w Warszawie (obecny Warszawski Uniwersytet Medyczny) na I i II Wydziale Lekarskim na kierunkach Fizjoterapia oraz Elektroradiologia. Studiowanie jednocześnie na dwóch dziennych kierunkach było dla mnie szkołą życia ale też najbardziej wartościowym doświadczeniem. Pozwoliło mi na uzyskanie rzetelnej, szerokiej wiedzy z zakresu medycyny, fizjoterapii i radiologii ale też anatomii człowieka, fizjologii, biomechaniki, badań obrazowych czy farmakologii.

Przychodnia FIZJO-MED powstała w 2010 r. Nieustannie dążyłam do jej rozwoju, rozbudowywania i rozszerzania oferowanych usług. Nasza kadra ciągle rozrasta się o nowych specjalistów. Nieustannie bierzemy udział w szkoleniach aby z coraz lepszymi efektami móc pomagać naszym Pacjentom.

Dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzacie. Słowa podziękowania i Wasz uśmiech to największa nagroda jaką możemy otrzymać.

Obiecujemy dokładać wszelkich starań aby FIZJO-MED było miejscem na mapie Nasielska przyjaznym dla wszystkich.

Wiecej o mnie i mojej kadrze przeczytasz w zakładce: Specjaliści.

Ewa Zakrzewska

Fizjoterapeuta
508-338-756
570-338-881