Nazywam się Ewa Zakrzewska. Jestem właścicielem Przychodni FIZJO-MED. Od zawsze czułam, że moim powołaniem jest praca z ludźmi i dla ludzi a pasją niesienie pomocy osobom potrzebującym, chorym, niepełnosprawnym, z bólem ale też dzieciom i ich rodzicom.

Swoje wykształcenie zdobyłam na Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie jest to Warszawski Uniwersytet Medyczny) na I i II Wydziale Lekarskim na kierunkach Fizjoterapia oraz Elektroradiologia. Studiowanie jednocześnie na dwóch dziennych kierunkach było dla mnie szkołą życia ale też najbardziej wartościowym doświadczeniem. Pozwoliło mi to na uzyskanie rzetelnej, szerokiej wiedzy z zakresu nie tylko medycyny, fizjoterapii czy radiologii ale też szczegółowej anatomii człowieka (i to nie z obrazków w atlasach czy sztucznych preparatów….), fizjologii, biomechaniki, badań obrazowych czy farmakologii.

Doświadczenie zdobywałam m.in.w wielu warszawskich i podwarszawskich szpitalach i przychodniach na oddziałach pediatrycznych, ortopedycznych, neurologicznych i wielu innych. Mam przyjemność współpracy z kilkoma placówkami oświatowymi a także z Uczelniami Wyższymi gdzie jestem wykładowcą podyplomowych studiów z przedmiotów medycznych oraz związanych z metodą Integracji Sensorycznej.

Przychodnia FIZJO-MED powstała w 2010 r. Nieustannie dążyłam do jej rozwoju, rozbudowywania i rozszerzania oferowanych usług. Nasza kadra ciągle się rozrasta o nowych specjalistów. Nieustannie też szkolimy się aby z coraz lepszymi efektami móc pomagać naszym Pacjentom.

Dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzacie. Słowa podziękowania i Wasz uśmiech to największa nagroda jaką możemy otrzymać.

Obiecujemy dokładać wszelkich starań aby FIZJO-MED było miejscem na mapie Nasielska przyjaznym dla wszystkich.

Wiecej o mnie i mojej kadrze przeczytasz w zakładce: Specjaliści.

Ewa Zakrzewska

Fizjoterapeuta
508-338-756
570-338-881