Gabinet Rehabilitacji FIZJO-MED prowadzony jest od 2010 r.przez mgr Ewę Zakrzewską, absolwentkę Akademii Medycznej w Warszawie (Warszawski Uniwersytet Medyczny) II Wydziału Lekarskiego kierunek Fizjoterapia (tryb dzienny) oraz I Wydziału Lekarskiego Kierunek Elektroradiologia (tryb dzienny).
Wszystkie prowadzone terapie oparte są o nowoczesne metody fizjoterapeutyczne tj. PNF (Prioprioreceptive Neuromuskular Facilitation), Kinesiology Taping, Integracja Sensoryczna, Fascial Manipulation (manipulacje powięziowe), Masaż Tkanek Głębokich, Drenaż Limfatyczny, Punkty Spustowe, NDT Bobath. Jednak naszą najlepszą rekomendacją są już setki zadowolonych pacjentów.
Dla osób chcących poprawić kondycję swojej skóry, ujędrnić ją, pozbyć się cellulitu, zmniejszyć widoczność zmarszczek czy też zrelaksować się zapraszamy do specjalnej oferty zabiegów z zakresu rehabilitacji estetycznej.
Indywidualność podejścia do każdego pacjenta oraz celowość terapii to najważniejsze elementy naszej pracy. Dlatego też każdy z pacjentów prowadzoną ma kartę leczenia, w której rejestrowane są wyniki badań zarówno przed jak i po terapii.
Mając na uwadze długi czas oczekiwania na zabiegi rehabilitacyjne w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia oferujemy Państwu wykonanie usług fizjoterapeutycznych bez konieczności posiadania skierowania na miejscu w naszej placówce jak również u Państwa w domu. Dokładamy wszelkich starań aby czas oczekiwania na zabiegi w naszym gabinecie był możliwie jak najkrótszy.
Zapraszamy serdecznie